• Экипаж

Дія відбувається в СРСР, наприкінці 1970-х років. Герої фільму — екіпаж пасажирського літака Ту-154, що здійснює міжнародні рейси.


У командира екіпажу Андрія Васильовича Тимченко в сім'ї проблеми: дочка завагітніла, але виходити заміж за батька дитини відмовляється, і, попри те, що важко протікає вагітність, вирішує народжувати.


Ігор Скворцов — бортінженер, змінює коханок одну за одною. Він домагається стюардеси Тамари, внучки старого друга командира екіпажу Тимченко, яка щойно прийшла в екіпаж. Але одна з колишніх коханок Скворцова компрометує його перед Тамарою. Тамара кидає Скворцова. Він робить Тамарі офіційну пропозицію, вона відмовляється. Після того, що сталося, Тимченко вважає Скворцова падлюкою і попереджає, що Скворцов летить з цим екіпажем останній раз.


Скворцов у Москві випадково зустрічає Валентина Ненарокова — колишнього члена екіпажу Тимченко, і розуміє, що у Валентина в сім'ї не все гаразд. Валентин, одружившись, пішов з Московського авіазагону в малу авіацію пілотом вертольота. Він страждає від безперервних нападок і скандалів дружини Алевтини. Незабаром з'ясовується, що Алевтина не любить свого чоловіка, вийшла за нього заміж через те, що не встояла перед натиском закоханого солідного чоловіка — льотчика зі столиці, який погодився одружитися на простій дівчині з провінції. Заради шлюбу він проміняв великий літак (тоді Тимченко, Скворцов та Ненароков літали на Іл-18) на вертоліт Мі-2. Під напором Алевтини подружжя вирішує розлучитися, причому за рішенням суду їх син Алік залишається з Алевтиною.


Після чергової щорічної медкомісії Тимченко розуміє, що його стан здоров'я погіршився, хоча до польотів його допустили. Другого пілота з екіпажу, Михайла, списують на землю за станом здоров'я.


Ненароков, отримавши зміну льотного завдання, першим зустрічає екіпаж космонавтів з космосу, про це написали у західноєвропейській пресі. Скворцов, будучи в Парижі, читає про це і просить свого командира допомогти повернути Ненарокова назад у велику авіацію, оскільки Алевтина і після розлучення не дала Валентину спокою: забороняла бачитися з сином, писала скарги на колишнього чоловіка, дійшовши навіть до міністра. Незабаром колишня дружина Ненарокова з сином переїжджають жити в південне приморське місто, до її нового чоловіка; хлопчик вже називає Ненарокова дядьком, а нового чоловіка Алевтини — татом.


Екіпаж літака, з новим другим пілотом — Ненароковим, отримує припис вчинити складний рейс до гірського міста нафтовиків Бідрі для евакуації працюючих там радянських співробітників. В аеропорту, в якому приземлився літак, відбувається землетрус. Все навколо горить і валиться, людей охоплює жах, виникає паніка. Злітно-посадкова смуга виявляється пошкодженою, один літак, який намагався злетіти, вибухає прямо на злітній смузі. Селевий потік, викликаний попередніми поштовхами, руйнує нафтопереробний завод, що знаходиться вище в горах, потік гарячих нафтопродуктів, що розлилися із зруйнованих резервуарів, рухається до аеропорту. Тимченко вирішує злітати, використовуючи руліжні доріжки в ролі злітної смуги. Ту-154 розбігається і злітає за кілька секунд до того, як весь аеродром заливає палаючий селевий потік, змішаний з нафтопродуктами.


При зльоті хвіст літака зачіпає падаюча освітлювальна вежа. Літак одержує серйозні пошкодження, благополучна посадка неможлива. Частково заблоковане кермо висоти, у фюзеляжі перед повітрозабірником утворилася тріщина, салон розгерметизовано. Ситуація за рамками будь-яких керівництв та інструкцій. Ненароков і Скворцов прорубують обшивку і по черзі вилазять до керма висоти. Їм вдається підлатати листи обшивки і звільнити кермо висоти, але тріщина корпусу продовжує зростати. Через погодні умови і брак палива екіпаж приймає рішення зробити посадку у своєму аеропорту Шереметьєво. При гальмуванні реверсом у літака відривається хвіст, але всі пасажири і члени екіпажу врятовані.


Чергова медкомісія відсторонює Тимченко від польотів. У нього трапляється серцевий напад. Його провідують в госпіталі товариші з екіпажу і дочка з онукою. Тамара збирається заміж за Скворцова. Ненароков стає командиром корабля.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Экипаж

  • Модель: Экипаж
  • Наличие: Есть в наличии
  • 60грн.


Новые поступления

Майкл Джексон: Жизнь Короля

Майкл Джексон: Жизнь Короля

Вся жизнь Майкла Джексона сопровождалась сплетнями и мифами. Не меньшей загадкой стала и внезапная с..

2200грн.

Уривалкін О. Довідник з історії України т.1

Уривалкін О. Довідник з історії України т.1

Міжнародним центром "Універсаріум" готується до виходу перший том двотомної книги Олександра Уривалк..

350грн.

Болотов Б. Система здоровья Болотова

Болотов Б. Система здоровья Болотова

Издательство "Лотос" выпустило новую книгу академика Болотова "Система здоровья Болотова"..

150грн.

Kraftwerk. publication: 64-битная история

Kraftwerk. publication: 64-битная история

Британский журналист Девид Бакли, по крупицам составляя историю самого закрытого немецкого музыкальн..

250грн.

Кузнєцов С. Ви тут, можливо, ще не були…

Кузнєцов С. Ви тут, можливо, ще не були…

Путівник по місцях з оригінальними скульптурами та цікавими пам’ятниками Києва...

70грн.

Queen Greatest Hits II 2DVD

Queen Greatest Hits II 2DVD

Queen's greatest hits are presented on this 2-disc DVD, unedited and with superior sound and picture..

100грн.

Roger Waters

Roger Waters

The highly acclaimed 'In The Flesh' show presented a comprehensive overview of Waters’ music includi..

60грн.

Queen Live in Ukraine

Queen Live in Ukraine

When it comes to taking on logic-defying challenges, Queen have never fought shy: think Hyde Park, L..

80грн.

Queen Live in Budapest

Queen Live in Budapest

27 июля 1986 года. Будапешт. Уже сумерки. Nepstadion - самый большой стадион Венгрии. За считанные м..

60грн.

Queen Greatest Hits I 2DVD

Queen Greatest Hits I 2DVD

Queen's greatest hits are presented on this 2-disc DVD, unedited and with superior sound and picture..

100грн.

Pink Floyd Pulse 2005 2DVD

Pink Floyd Pulse 2005 2DVD

Disc 1 01. Shine On You Crazy Diamond (Concert Version) 02. Learning To Fly03. High Hopes0..

100грн.

Экипаж

Экипаж

Дія відбувається в СРСР, наприкінці 1970-х років. Герої фільму — екіпаж пасажирського літака Ту-154,..

60грн.